Taşınma Özellikleri: Enerji Tedarikçimle Süreç Nedir?

Mart 2020’de ülke kilitlenme 1.0 ile karşı karşıya kaldığında, Business Mover ekibimiz, işlerde meydana gelen büyük düşüş ve kısıtlamalar nedeniyle önemli sayıda işletmenin kapanması nedeniyle işte bir düşüş gördü. Ancak, bu kuruluşlar yeniden açılmaya başladığında, ‘yeni normal’ için ihtiyaçlarını, tahminlerini ve beklentilerini yeniden değerlendirdikçe kiracılık değişikliğinde bir artış göreceğimizi tahmin ediyorduk. Niccolo’da mümkün olduğunca hazırlıklı olmak ve bu artışla başa çıkabileceğimizden emin olmak istedik.

Kiracılık sürecinin değişikliğini basitleştirme

Böyle bir zaman geldiğinde, siz müşterilerimiz için taşınma ve taşınma sürecini mümkün olduğunca basit hale getirebilmek ve bir iş hamlesiyle gelebilecek hayal kırıklıklarını azaltmak bizim önceliğimizdi. Yanıt olarak, web sitemize, takip etmesi kolay bir gelen ve giden kiracılık değişikliği formu tasarladık ve ekledik ve bunu işleyebilecek Business Mover ekibimize otomatik bir e-posta gönderdik. Bu web formuyla ilgili çok sayıda geri bildirim aldık ve tıpkı sizin gibi müşteriler bu tesisi beğendi ve geçişi olabildiğince sorunsuz hale getirdiği konusunda hemfikir olduk.

Beklendiği gibi, ülke iki kez daha sokağa çıkma yasağıyla karşı karşıya kaldığı ve bazı küçük işletmeler ayakta kalamadığı için, yaz sonuna doğru ve kış dönemlerine doğru kiracılıklarda bir artış görmeye başladık. Ev sahibi mülklerinde çok sayıda kiracı değişikliği fark ettik ve bu akın nedeniyle, SLA’mızı iki haftadan dört haftaya çıkardı, ancak bu yine de Niccolo’yu sürecin genellikle sekiz haftaya kadar sürebileceği endüstri standardının üzerine çıkarıyor. .

Bu bizim için o kadar önemli ki, hala müşteri beklentilerini yönetiyor ve potansiyel olarak zor bir zaman için ödüllü müşteri hizmetleri sunuyoruz.

Taşınma ve taşınma sürecinde, Niccolo ve Business Mover ekibimiz her kiracı değişikliğini ayrı ayrı ele alacak ve bu süre boyunca size destek verdiğimizden emin olacaktır. Taşınmanın en kolay süreç olmadığını biliyoruz ve herkesin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak istiyoruz. İster bir ev sahibi olun, ister yeni bir işletme olun veya bu, işletmenin kapanmak zorunda olduğu duygusal bir zaman ise, sizi destekleyeceğiz ve sürecin basit ve verimli olmasını sağlayacağız, çünkü yeni ve yeni müşterilerle iyi bir müşteri ilişkisi sürdürmek istiyoruz. eski kiracılar

İçeri girip çıkmanın en kolay süreç olmadığını biliyoruz ve göz önünde bulundurmanız gereken 100 şey olduğunda, hareketinizi olabildiğince basit hale getirmek için bazı önemli ipuçları oluşturduk:

Taşınmak

  • Gaz, elektrik ve su sayacınızın fotoğrafını çekin – başlangıç ​​okumanızın doğru olması için tedarikçinize gönderin.
  • Mülkünüzün kayıtlı gaz tedarikçisinin kim olduğundan emin değilseniz, 0870 608 1524 numaralı telefondan sayaç numarası yardım hattını arayın, sizi bilgilendireceklerdir.

Taşınmak

  • Gaz, elektrik ve su sayacınızın fotoğrafını çekin – nihai faturanızı işleme alabilmeleri için tedarikçinize gönderin.
  • Kış aylarında, boruların donmamasını ve kullanılan gazın minimum düzeyde olmasını sağlamak için termostatı kapatmak yerine kısmak her zaman iyi bir uygulamadır.
  • Herhangi bir nihai yazışmanın yapılabilmesi için tedarikçinize bir yönlendirme adresi sağlayın, yeni adresinize bir yönlendirme ayarlayamıyorsanız, posta yoluyla veya yerel Postanenize en az beş iş günü içinde bir yeniden yönlendirme başvuru formu göndermeniz yeterlidir. hareket etmeden önce.